PEDALBOX ARAÇ PERFORMANS CİHAZLARI

PEDALBOX ARAÇ PERFORMANS CİHAZLARI

PEDALBOX
DTE Sistemleri PedalBox’ı modern araçlardaki gaz tepkilerini iyileştirmek için geliştirmiştir. Çözüm ek bir ara kontrol ünitesi ile mümkün olmaktadır. Seçilebilen 4 ayrı program ile gaz tepkilerini ayarlamak mümkündür. Etkinlik arttırılmıştır.
 
 
DEĞİŞKEN SÜRÜŞ ŞARTLARI. MÜKEMMEL KONTROL.
Aracını kullanan herkes bir çok çeşitli sürüş değişkenlerine adapte olmak zorundadır. PedalBox Sürücülerin 4 ayrı program ile sürüşlerine yardımcı olur, bu programların 3 tanesi tepkileri arttırırken, 1 tanesi ekonomi yapmaya yardımcı olur. Bu programlar sayesinde araç sürüş adaptasyonu mükemmel olmaktadır.
 
AZALAN TEPKİ GECİKMESİ. MÜKEMMEL DİNAMİZM.
Gaz pedalındaki gecikme geçmişte kaldı. Gaz pedalı sinyalleri anında iletildiğinden araç daha hızlı hareket edebilmektedir. Aracın torku aynı kalırken verilen his en üst noktaya taşınır.
 
MAKSİMUM ETKİNLİK. MÜKEMMEL SÜRÜŞ KEYFİ.
Tepkiler arttığında sürüş daha keyifli bir hale gelmektedir. Buna ek olarak gecikmesiz keskin hızlanma sürücülere araçlarının kontrolü anlamında daha iyi bir his vermektedir.
 
PRATİK VE FAYDALI
Üreticinin koyduğu parametreleri değiştirebilmenin avantajları vardır. PedalBox ürünü sürücülerin beklentisin çok üzerinde fayda sağlamaktadır. Modern motorun gecikmeli tepkileri ortadan kalkarken donanım açısından Aracın orijinal ekipmanına bir müdahale yapılmamaktadır.
 
ULUSLARARASI KALİTE
PedalBox kutusu ve PedalBox kutusu logosu uluslararası tescilli ticari markalarıdır.
 
KALİTE
DTE sistemleri kaliteli ürünleri ile bilinmektedir. PedalBox büyük bir itina ile dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Teknik ve elektromanyetik parçalar tüm gerekli nitelikleri taşımaktadır. Ürünün işlemcisi, devre bordu ve yazılımı tam uyumlukla çalışması için tasarlanmıştır.
Data ileticisi ünite hafif, dayanıklı, güvenilir ve bunun da ötesinde yüksek iletim gücüne sahiptir. Titreşimler, değişik hava koşulları dahil tüm ağır koşullara dayanabilir.
 
EN YÜKSEK KALİTEYİ İÇEREN BİR KONSEPT
PedalBox güvenilir bir EMC kaplamaya sahiptir. EC yönetmeliği 89/336 ya göre onaylanmıştır. CE sertifikası olan bir üründür.
 
EN İYİ PERFORMANS İÇİN EN İYİ MALZEMELER
Kablo demeti kolay montaj için özel dizayn edilmiştir. Tecrübemize dayanarak, sıcaklık rezistansı yüksek OEM bağlantılar kendilerini bağlantı elamanları olarak kanıtlamışlardır. Güvenlik sebepleri nedeni ile bağlantı malzemesi olarak kullanılmadan önce montaj hattımızda test edilmektedirler.
 
PedalBox DTE dizayn tarafından üretilmiştir. Ağırlığı min seviyede tutmak için hafif bir malzeme olan PA66 kullanılmıştır. Fiber Glass alaşımlı olan bu ünite dayanıklı ve sıcaklık değişimlerine toleranslıdır. Buna ek olarak kullanılan yalıtım plastikleri yüksek kalitelidir. EMC örtü ile birlikte PedalBox radyo frekans müdahalesine karşılık etkili bir şekilde korunmuştur. Bunun anlamı ise PedalBox güvenilir bir şekilde tüm koşullarda çalışacaktır.
 
PEDALBOX’NIZLA İYİ EĞLENCELER!
 
 
 
 
Bartın Oto Ekspertiz, Zonguldak Oto Ekspertiz, Çaycuma Oto Ekspertiz, Karabük Oto Ekspertiz, Safranbolu Oto Ekspertiz,
Çaycuma - Bartın Oto Ekspertiz
2016 - 2024  © Bartın Fatih Oto Ekspertiz | Tüm Hakları Saklıdır. | BARTIN BİLİŞİM